USP1V330MDD
NichiconNichicon
USP1V330MDD Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: USP1V330MDD
Manufacturer/Brand: Nichicon
Product description CAP ALUM 33UF 20% 35V RADIAL
Datasheets: 1.USP1V330MDD.pdf2.USP1V330MDD.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1400 pcs
  • Message
Specifications of USP1V330MDD
Part Number USP1V330MDD Manufacturer Nichicon
Description CAP ALUM 33UF 20% 35V RADIAL Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 603705 pcs Data sheet 1.USP1V330MDD.pdf2.USP1V330MDD.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
USP1V330MDD1TA
USP1V330MDD1TA
Manufacturers: Nichicon
Description: CAP ALUM 33UF 20% 35V RADIAL