PLX1D151MDL1TD
NichiconNichicon
PLX1D151MDL1TD Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: PLX1D151MDL1TD
Manufacturer/Brand: Nichicon
Product description CAP ALUM POLY 150UF 20% 20V T/H
Datasheets: 1.PLX1D151MDL1TD.pdf2.PLX1D151MDL1TD.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Message
Specifications of PLX1D151MDL1TD
Part Number PLX1D151MDL1TD Manufacturer Nichicon
Description CAP ALUM POLY 150UF 20% 20V T/H Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 34733 pcs Data sheet 1.PLX1D151MDL1TD.pdf2.PLX1D151MDL1TD.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
PLX1D151MDL1
PLX1D151MDL1
Manufacturers: Nichicon
Description: CAP ALUM POLY 150UF 20% 20V T/H