BZX79-B68,113
Product Overview
Part Number: BZX79-B68,113
Manufacturer/Brand: Nexperia
Product description DIODE ZENER 68V 400MW ALF2
Datasheets: BZX79-B68,113.pdf
  • Message
Specifications of BZX79-B68,113
Part Number BZX79-B68,113 Manufacturer Nexperia
Description DIODE ZENER 68V 400MW ALF2 Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 2864822 pcs Data sheet BZX79-B68,113.pdf
Related Products
BZX79-B62,133
BZX79-B62,133
Manufacturers: Nexperia
Description: DIODE ZENER 62V 400MW ALF2
In stock: 3429544 pcs
Download: BZX79-B62,133.pdf
RFQ
BZX79-B5V6,143
BZX79-B5V6,143
Manufacturers: Nexperia
Description: DIODE ZENER 5.6V 400MW ALF2
Download: BZX79-B5V6,143.pdf
RFQ
Download: BZX79-B62,143.pdf
BZX79-B68,133
BZX79-B68,133
Description: DIODE ZENER 68V 400MW ALF2
Download: BZX79-B68,133.pdf
BZX79-B6V2,143
BZX79-B6V2,143
Download: BZX79-B6V2,143.pdf
Download: BZX79-B6V2,133.pdf
Download: BZX79-B5V6,133.pdf
BZX79-B68,143
BZX79-B68,143