BZV85-C56,133
NexperiaNexperia
BZV85-C56,133 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: BZV85-C56,133
Manufacturer/Brand: Nexperia
Product description DIODE ZENER 56V 1.3W DO41
Datasheets: BZV85-C56,133.pdf
Reference Price (In US Dollars)
5000 pcs
  • Message
Specifications of BZV85-C56,133
Part Number BZV85-C56,133 Manufacturer Nexperia
Description DIODE ZENER 56V 1.3W DO41 Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 2238225 pcs Data sheet BZV85-C56,133.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
BZV85-C5V6,113
BZV85-C5V6,113
Manufacturers: Nexperia
Description: DIODE ZENER 5.6V 1W DO41