DEF2CLH100JN3A
Murata ElectronicsMurata Electronics
DEF2CLH100JN3A Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: DEF2CLH100JN3A
Manufacturer/Brand: Murata Electronics
Product description CAP CER 10PF 6.3KV C0H RADIAL
Datasheets: DEF2CLH100JN3A.pdf
Reference Price (In US Dollars)
900 pcs
  • Message
Specifications of DEF2CLH100JN3A
Part Number DEF2CLH100JN3A Manufacturer Murata Electronics
Description CAP CER 10PF 6.3KV C0H RADIAL Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 520293 pcs Data sheet DEF2CLH100JN3A.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
DEF2CLH090DJ3B
DEF2CLH090DJ3B
Manufacturers: Murata Electronics
Description: CAP CER 9PF 6.3KV C0H RADIAL
In stock: 685230 pcs
Download: DEF2CLH090DJ3B.pdf
RFQ
DEF9PII
DEF9PII
Manufacturers: Bel
Description: DSUB 9 M SOD FLOA TIN ZINC
Download:
RFQ
DEF9PV
DEF9PV
Manufacturers: Cannon
Description: CONN DSUB PLUG 9POS PNL MNT SLDR
Download:
DEF9S
DEF9S
Manufacturers: Cannon
Description: CONN D-SUB RCPT 9POS PNL MNT
DEF2CLH100JA3B
DEF2CLH100JA3B
Manufacturers: Murata Electronics North America
Description: CAP CER 10PF 6.3KV C0H RADIAL
DEF9P
DEF9P
Description: CONN D-SUB PLUG 9POS PNL MNT