DEF2CLH100JJ3B
Murata ElectronicsMurata Electronics
DEF2CLH100JJ3B Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: DEF2CLH100JJ3B
Manufacturer/Brand: Murata Electronics
Product description CAP CER 10PF 6.3KV C0H RADIAL
Datasheets: DEF2CLH100JJ3B.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1000 pcs
  • Message
Specifications of DEF2CLH100JJ3B
Part Number DEF2CLH100JJ3B Manufacturer Murata Electronics
Description CAP CER 10PF 6.3KV C0H RADIAL Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 596890 pcs Data sheet DEF2CLH100JJ3B.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
DEF9PII
DEF9PII
Manufacturers: Bel
Description: DSUB 9 M SOD FLOA TIN ZINC
In stock: 8462 pcs
Download:
RFQ
DEF9P
DEF9P
Manufacturers: Cannon
Description: CONN D-SUB PLUG 9POS PNL MNT
Download:
RFQ
DEF9PU
DEF9PU
Manufacturers: Cannon
Description: DSUB 9 M PCB STR FLO G ZINC
DEF2CLH080DN3A
DEF2CLH080DN3A
Manufacturers: Murata Electronics
Description: CAP CER 8PF 6.3KV C0H RADIAL
Download: DEF2CLH080DN3A.pdf
DEF2CLH090DN3A
DEF2CLH090DN3A
Description: CAP CER 9PF 6.3KV C0H RADIAL
Download: DEF2CLH090DN3A.pdf
DEF9PV
DEF9PV
Description: CONN DSUB PLUG 9POS PNL MNT SLDR