MPLAD30KP30A
MicrosemiMicrosemi
MPLAD30KP30A Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: MPLAD30KP30A
Manufacturer/Brand: Microsemi
Product description TVS DIODE 30V 48.8V PLAD
Datasheets: MPLAD30KP30A.pdf
RoHs Status Contains lead / RoHS non-compliant
  • Message
Specifications of MPLAD30KP30A
Part Number MPLAD30KP30A Manufacturer Microsemi
Description TVS DIODE 30V 48.8V PLAD Lead Free Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Quantity Available 3335 pcs Data sheet MPLAD30KP30A.pdf
Related Products
MPLAD30KP300AE3
MPLAD30KP300AE3
Manufacturers: Microsemi
Description: TVS DIODE 300V 483V PLAD
In stock: 2622 pcs
Download: MPLAD30KP300AE3.pdf
RFQ
MPLAD30KP30AE3
MPLAD30KP30AE3
Manufacturers: Microsemi
Description: TVS DIODE 30V 48.8V PLAD