MPLAD30KP300AE3
MicrosemiMicrosemi
MPLAD30KP300AE3 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: MPLAD30KP300AE3
Manufacturer/Brand: Microsemi
Product description TVS DIODE 300V 483V PLAD
Datasheets: MPLAD30KP300AE3.pdf
Reference Price (In US Dollars)
100 pcs
  • Message
Specifications of MPLAD30KP300AE3
Part Number MPLAD30KP300AE3 Manufacturer Microsemi
Description TVS DIODE 300V 483V PLAD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 2622 pcs Data sheet MPLAD30KP300AE3.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
MPLAD30KP28AE3
MPLAD30KP28AE3
Manufacturers: Microsemi
Description: TVS DIODE 28V 46.4V PLAD
In stock: 3315 pcs
Download: MPLAD30KP28AE3.pdf
RFQ
MPLAD30KP300A
MPLAD30KP300A
Manufacturers: Microsemi
Description: TVS DIODE 300V 483V PLAD