MART100KP51AE3
MicrosemiMicrosemi
MART100KP51AE3 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: MART100KP51AE3
Manufacturer/Brand: Microsemi
Product description TVS DIODE 51V 101V CASE 5A
Datasheets: MART100KP51AE3.pdf
RoHs Status Contains lead / RoHS non-compliant
  • Message
Specifications of MART100KP51AE3
Part Number MART100KP51AE3 Manufacturer Microsemi
Description TVS DIODE 51V 101V CASE 5A Lead Free Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant