MART100KP48A
MicrosemiMicrosemi
MART100KP48A Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: MART100KP48A
Manufacturer/Brand: Microsemi
Product description TVS DIODE 48V 94.3V CASE 5A
Datasheets: MART100KP48A.pdf
RoHs Status Contains lead / RoHS non-compliant
Reference Price (In US Dollars)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Message
Specifications of MART100KP48A
Part Number MART100KP48A Manufacturer Microsemi
Description TVS DIODE 48V 94.3V CASE 5A Lead Free Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant