1N5956E3/TR13
MicrosemiMicrosemi
1N5956E3/TR13 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: 1N5956E3/TR13
Manufacturer/Brand: Microsemi
Product description DIODE ZENER 200V 1.5W DO204AL
Datasheets: 1N5956E3/TR13.pdf
  • Message
Specifications of 1N5956E3/TR13
Part Number 1N5956E3/TR13 Manufacturer Microsemi
Description DIODE ZENER 200V 1.5W DO204AL Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 4431 pcs Data sheet 1N5956E3/TR13.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
1N5969
1N5969
Manufacturers: Microsemi
Description: DIODE ZENER 6.2V 5W AXIAL