SDR-120-48
MEAN WELLMEAN WELL
SDR-120-48 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: SDR-120-48
Manufacturer/Brand: MEAN WELL
Product description AC/DC CONVERTER 48V 120W
Datasheets: SDR-120-48.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Message
Specifications of SDR-120-48
Part Number SDR-120-48 Manufacturer MEAN WELL
Description AC/DC CONVERTER 48V 120W Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 1616 pcs Data sheet SDR-120-48.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
SDR-10-19
SDR-10-19
Manufacturers: 3M
Description: SCOTCH CODE REFILL#10-19 1=1BOX
In stock: 2886 pcs
Download: SDR-10-19.pdf
RFQ
SDR-0-9
SDR-0-9
Manufacturers: 3M
Description: SCOTCH CODE REFILL 1=1 BOX #0-9
Download: SDR-0-9.pdf
RFQ
Manufacturers: MEAN WELL
Description: AC/DC CONVERTER 24V 240W
In stock: 883 pcs
Download: SDR-240-24.pdf
SDR-1
SDR-1
Description: SCOTCH CODE REFILL # 1
Download: SDR-1.pdf
SDR-2
SDR-2
Description: SCOTCH CODE REFILL # 2
Download: SDR-2.pdf
SDR-24
SDR-24
Manufacturers: Jonard Tools
Description: SCREWDRIVER SQUARE #2 8.5"