3587-20TR
Keystone Electronics Corp.Keystone Electronics Corp.
3587-20TR Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: 3587-20TR
Manufacturer/Brand: Keystone Electronics Corp.
Product description FUSE HOLDER BLADE 20A SMD (SMT)
Datasheets: 1.3587-20TR.pdf2.3587-20TR.pdf
Reference Price (In US Dollars)
500 pcs
1000 pcs
1500 pcs
  • Message
Specifications of 3587-20TR
Part Number 3587-20TR Manufacturer Keystone Electronics Corp.
Description FUSE HOLDER BLADE 20A SMD (SMT) Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 108083 pcs Data sheet 1.3587-20TR.pdf2.3587-20TR.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
35870
Manufacturers: EasyBraid Co.
Description: TOOL BOX DISS YELLOW 14.5X7.5X5"
In stock: 2465 pcs
Download: 35870.pdf
RFQ
35874
Manufacturers: EasyBraid Co.
Description: WORKSTATION ORGANIZER 6 CELLS
Download: 35874.pdf
RFQ
Manufacturers: Keystone Electronics Corp.
Description: FUSE HOLDER BLADE 20A SMD (SMT)
Manufacturers: Desco
Description: WORKSTATION ORGANIZER KIT
3587-10TR
3587-10TR
Download: 3587-10TR.pdf
Description: ORGANZR ASSMBLY WRKSTTN BX ONLY
Description: ORGANZR WRKSTTN MINI BX ONLY
Manufacturers: Desco
Description: WORKSTN ORG ESD SAFE 10.88x8.25"
Download:
Download: 3587-15TR.pdf
Manufacturers: Adafruit
Description: ADDRESS LED DISCR SER RGB 100PK
Industry News
Rohm adds 10 automotive SiC mosfets
ON adds to SiC MOSFETs
APEC: TI thinks laterally to make ac-dc chip with 15mW stand-by
Sponsored Content: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyser
Semi manufacturing equipment spend expected to decline 14% this year and grow 27% next year