3587-15TR
Keystone Electronics Corp.Keystone Electronics Corp.
3587-15TR Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: 3587-15TR
Manufacturer/Brand: Keystone Electronics Corp.
Product description FUSE HOLDER BLADE 20A SMD (SMT)
Datasheets: 3587-15TR.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Message
Specifications of 3587-15TR
Part Number 3587-15TR Manufacturer Keystone Electronics Corp.
Description FUSE HOLDER BLADE 20A SMD (SMT) Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 75083 pcs Data sheet 3587-15TR.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
3587-10TR
3587-10TR
Manufacturers: Keystone Electronics Corp.
Description: FUSE HOLDER BLADE 20A SMD (SMT)
In stock: 134020 pcs
Download: 3587-10TR.pdf
RFQ
3587
Description: FUSE HOLDER BLADE 20A SMD
Download: 3587.pdf
RFQ
3587
Manufacturers: Adafruit
Description: ADDRESS LED DISCR SER RGB 100PK
Download: 3587.pdf
Manufacturers: Desco
Description: WORKSTATION ORGANIZER KIT
Download: 3587-20TR.pdf
Manufacturers: Inspired LED
Description: CONNECTOR, IDEA SERIES, END, 8MM
Manufacturers: EasyBraid Co.
Description: ORGANZR ASSMBLY WRKSTTN BX ONLY
Manufacturers: EasyBraid Co.
Description: TOOL BOX DISS YELLOW 14.5X7.5X5"
Description: WORKSTATION ORGANIZER 6 CELLS
Industry News
Rohm adds 10 automotive SiC mosfets
ON adds to SiC MOSFETs
APEC: TI thinks laterally to make ac-dc chip with 15mW stand-by
Sponsored Content: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyser
Semi manufacturing equipment spend expected to decline 14% this year and grow 27% next year