S20B-XADSS-N
JSTJST
JST
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: S20B-XADSS-N
Manufacturer/Brand: JST
Product description CONN HDR XAD 20POS 2.5MM TIN SE
Datasheets: S20B-XADSS-N.pdf
RoHs Status Contains lead / RoHS non-compliant
  • Message
Specifications of S20B-XADSS-N
Part Number S20B-XADSS-N Manufacturer JST
Description CONN HDR XAD 20POS 2.5MM TIN SE Lead Free Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Quantity Available 6366 pcs Data sheet S20B-XADSS-N.pdf
Related Products
S20F1C-P03MJG0-400S
S20F1C-P03MJG0-400S
Manufacturers: ODU
Description: CONN PLUG MALE 3POS GOLD SOLDER
In stock: 2455 pcs
Download: S20F1C-P03MJG0-400S.pdf
RFQ
S20B-PUDSS-1(LF)(SN)
S20B-PUDSS-1(LF)(SN)
Manufacturers: JST
Description: CONN HDR SIDE ENTRY 20 POS 2MM
Download: S20B-PUDSS-1(LF)(SN).pdf
RFQ
S20F
S20F
Manufacturers: Semtech
Description: DIODE GEN PURP 2KV 500MA AXIAL