S20B-PADSS-1
JSTJST
S20B-PADSS-1 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: S20B-PADSS-1
Manufacturer/Brand: JST
Product description CONN HEADER 20POS 2MM TIN-LEAD
Datasheets: S20B-PADSS-1.pdf
RoHs Status Contains lead / RoHS non-compliant
  • Message
Specifications of S20B-PADSS-1
Part Number S20B-PADSS-1 Manufacturer JST
Description CONN HEADER 20POS 2MM TIN-LEAD Lead Free Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Quantity Available 4559 pcs Data sheet S20B-PADSS-1.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
S20B-XADSS-N
S20B-XADSS-N
Manufacturers: JST
Description: CONN HDR XAD 20POS 2.5MM TIN SE
In stock: 6366 pcs
Download: S20B-XADSS-N.pdf
RFQ
S209
S209
Manufacturers: Swanstrom Tools
Description: PLIER SNIPE NOSE SERRATED
Download: S209.pdf
RFQ
S20B-PADSS-1(LF)(SN)
S20B-PADSS-1(LF)(SN)
Manufacturers: JST
Description: CONN HEADER 20POS 2MM TIN