105SML050MD4
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
105SML050MD4 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: 105SML050MD4
Manufacturer/Brand: Illinois Capacitor
Product description CAP ALUM 1UF 20% 50V SMD
Datasheets: 105SML050MD4.pdf
Reference Price (In US Dollars)
10000 pcs
  • Message
Specifications of 105SML050MD4
Part Number 105SML050MD4 Manufacturer Illinois Capacitor
Description CAP ALUM 1UF 20% 50V SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant