105RSS050M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
105RSS050M Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: 105RSS050M
Manufacturer/Brand: Illinois Capacitor
Product description CAP ALUM 1UF 20% 50V THRU HOLE
Datasheets: 105RSS050M.pdf
Reference Price (In US Dollars)
16000 pcs
  • Message
Specifications of 105RSS050M
Part Number 105RSS050M Manufacturer Illinois Capacitor
Description CAP ALUM 1UF 20% 50V THRU HOLE Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 3645467 pcs Data sheet 105RSS050M.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
105R-822K
105R-822K
Manufacturers: API Delevan
Description: FIXED IND 8.2UH 135MA 5 OHM SMD