MK2059-01SI
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: MK2059-01SI
Manufacturer/Brand: IDT (Integrated Device Technology)
Product description IC VCXO CLK JITTER ATTEN 20-SOIC
Datasheets: MK2059-01SI.pdf
RoHs Status Contains lead / RoHS non-compliant
  • Message
Specifications of MK2059-01SI
Part Number MK2059-01SI Manufacturer IDT (Integrated Device Technology)
Quantity Available 3231 pcs Data sheet MK2059-01SI.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
MK2059-01SITR
MK2059-01SITR
Manufacturers: IDT (Integrated Device Technology)
Description: IC VCXO CLK JITTER ATTEN 20-SOIC
In stock: 3147 pcs
Download: MK2059-01SITR.pdf
RFQ
MK2069-01GILFTR
MK2069-01GILFTR
Description: IC VCXO CLK SYNCHRONIZER 56TSSOP
Download: MK2069-01GILFTR.pdf
RFQ
MK2059-01SILF
MK2059-01SILF
Download: MK2059-01SILF.pdf
MK2059-01SILFTR
MK2059-01SILFTR
Download: MK2059-01SILFTR.pdf
MK2058-01SI
MK2058-01SI
Download: MK2058-01SI.pdf
MK2069-01GILF
MK2069-01GILF
Description: IC CLOCK SYNTHESIZER 56-TSSOP
Download: MK2069-01GILF.pdf
MK2058-01SITR
MK2058-01SITR
Download: MK2058-01SITR.pdf
MK2058-01SILF
MK2058-01SILF
Download: MK2058-01SILF.pdf
Description: IC CLK PLL COMM 3.3V 20-SOIC
Download: MK2049-45SITR.pdf
MK2069-01GI
MK2069-01GI
Download: MK2069-01GI.pdf
MK2050FE-R52
MK2050FE-R52
Manufacturers: Ohmite
Description: RES 205 OHM 1/4W 1% AXIAL
Download: MK2050FE-R52.pdf
MK2058-01SILFTR
MK2058-01SILFTR
Download: MK2058-01SILFTR.pdf
Industry News
Rohm adds 10 automotive SiC mosfets
ON adds to SiC MOSFETs
APEC: TI thinks laterally to make ac-dc chip with 15mW stand-by
Sponsored Content: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyser
Semi manufacturing equipment spend expected to decline 14% this year and grow 27% next year