MK2058-01SILFTR
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: MK2058-01SILFTR
Manufacturer/Brand: IDT (Integrated Device Technology)
Product description IC VCXO CLK JITTER ATTEN 20-SOIC
Datasheets: MK2058-01SILFTR.pdf
  • Message
Specifications of MK2058-01SILFTR
Part Number MK2058-01SILFTR Manufacturer IDT (Integrated Device Technology)
Quantity Available 5684 pcs Data sheet MK2058-01SILFTR.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
MK2049-45SITR
MK2049-45SITR
Manufacturers: IDT (Integrated Device Technology)
Description: IC CLK PLL COMM 3.3V 20-SOIC
In stock: 2876 pcs
Download: MK2049-45SITR.pdf
RFQ
MK2069-01GI
MK2069-01GI
Description: IC VCXO CLK SYNCHRONIZER 56TSSOP
Download: MK2069-01GI.pdf
RFQ
MK2058-01SI
MK2058-01SI
Description: IC VCXO CLK JITTER ATTEN 20-SOIC
Download: MK2058-01SI.pdf
MK2059-01SILF
MK2059-01SILF
Download: MK2059-01SILF.pdf
MK2050FE-R52
MK2050FE-R52
Manufacturers: Ohmite
Description: RES 205 OHM 1/4W 1% AXIAL