S2015LTP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
S2015LTP Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: S2015LTP
Manufacturer/Brand: Hamlin / Littelfuse
Product description SCR NON-SENS 200V 15A ISO TO-220
Datasheets: 1.S2015LTP.pdf2.S2015LTP.pdf3.S2015LTP.pdf
  • Message
Specifications of S2015LTP
Part Number S2015LTP Manufacturer Hamlin / Littelfuse
Description SCR NON-SENS 200V 15A ISO TO-220 Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 3595 pcs Data sheet 1.S2015LTP.pdf2.S2015LTP.pdf3.S2015LTP.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
S2012R
S2012R
Manufacturers: Hamlin / Littelfuse
Description: SCR NON-SENS 200V 12A TO-220
In stock: 3507 pcs
Download: S2012R.pdf
RFQ
S2012DTP
S2012DTP
Description: SCR NON-SENS 200V 12A TO-252
Download: S2012DTP.pdf
RFQ
S2012V
S2012V
Description: SCR NON-SENS 200V 12A TO-251AA