MA-506 10.0000M-C0:ROHS
EpsonEpson
MA-506 10.0000M-C0:ROHS Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: MA-506 10.0000M-C0:ROHS
Manufacturer/Brand: Epson
Product description CRYSTAL 10.0000MHZ 18PF SMD
Datasheets: 1.MA-506 10.0000M-C0:ROHS.pdf2.MA-506 10.0000M-C0:ROHS.pdf3.MA-506 10.0000M-C0:ROHS.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Message
Specifications of MA-506 10.0000M-C0:ROHS
Part Number MA-506 10.0000M-C0:ROHS Manufacturer Epson
Description CRYSTAL 10.0000MHZ 18PF SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
MA-506 10.0000M-C: PURE SN
MA-506 10.0000M-C: PURE SN
Manufacturers: Epson
Description: CRYSTAL SMD
In stock: 148107 pcs
Download: MA-506 10.0000M-C: PURE SN.pdf
RFQ
MA-506 10.0000M-B0:ROHS
MA-506 10.0000M-B0:ROHS
Manufacturers: Epson
Description: CRYSTAL 10.00 MHZ 16.0PF SMD