MA-506 10.0000M-C0:PURE SN
EpsonEpson
MA-506 10.0000M-C0:PURE SN Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: MA-506 10.0000M-C0:PURE SN
Manufacturer/Brand: Epson
Product description CRYSTAL 10.0000MHZ 18PF SMD
Reference Price (In US Dollars)
1000 pcs
  • Message
Specifications of MA-506 10.0000M-C0:PURE SN
Part Number MA-506 10.0000M-C0:PURE SN Manufacturer Epson
Description CRYSTAL 10.0000MHZ 18PF SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
MA-506 10.0000M-C3: ROHS
MA-506 10.0000M-C3: ROHS
Manufacturers: Epson
Description: CRYSTAL 10.00 MHZ 18.0 PF SMD
In stock: 104527 pcs
Download: MA-506 10.0000M-C3: ROHS.pdf
RFQ
MA-506 10.0000M-C: ROHS
MA-506 10.0000M-C: ROHS
Manufacturers: Epson
Description: CRYSTAL SMD
Download: MA-506 10.0000M-C: ROHS.pdf
RFQ
MA-506 10.0000M-B3:ROHS
MA-506 10.0000M-B3:ROHS
Description: CRYSTAL 10.000 MHZ 16.0PF SMD
Download: MA-506 10.0000M-B3:ROHS.pdf
MA-505 9.8304M-C0
MA-505 9.8304M-C0
Description: CRYSTAL 9.8304MHZ 18PF SMD
Download: MA-505 9.8304M-C0.pdf
MA-506 10.0000M-C0:ROHS
MA-506 10.0000M-C0:ROHS
Description: CRYSTAL 10.0000MHZ 18PF SMD