500SAAA108M000ACF
Energy Micro (Silicon Labs)Energy Micro (Silicon Labs)
Energy Micro (Silicon Labs)
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: 500SAAA108M000ACF
Manufacturer/Brand: Energy Micro (Silicon Labs)
Product description SILICON OSC; SINGLE-ENDED; 0.9-2
Datasheets: 500SAAA108M000ACF.pdf
Reference Price (In US Dollars)
100 pcs
  • Message
Specifications of 500SAAA108M000ACF
Part Number 500SAAA108M000ACF Manufacturer Energy Micro (Silicon Labs)
Description SILICON OSC; SINGLE-ENDED; 0.9-2 Lead Free Status / RoHS Status
Quantity Available 88722 pcs Data sheet 500SAAA108M000ACF.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
500SAAA10M0000ACFR
500SAAA10M0000ACFR
Manufacturers: Energy Micro (Silicon Labs)
Description: SILICON OSC; SINGLE-ENDED; 0.9-2
In stock: 147810 pcs
Download: 500SAAA10M0000ACFR.pdf
RFQ
500SAAA10M0000ACF
500SAAA10M0000ACF
Download: 500SAAA10M0000ACF.pdf
RFQ
500SAAA112M480ACFR
500SAAA112M480ACFR
Download: 500SAAA112M480ACFR.pdf
500SAAA112M480ACF
500SAAA112M480ACF
Download: 500SAAA112M480ACF.pdf
500SAAA114M285ACF
500SAAA114M285ACF
Download: 500SAAA114M285ACF.pdf
500SAAA-ACF
500SAAA-ACF
Description: OSC PROG CMOS 3.3V 10PPM EN/DS
Download: 500SAAA-ACF.pdf
500SAAA104M254ACFR
500SAAA104M254ACFR
Download: 500SAAA104M254ACFR.pdf
500SAAA108M000ACFR
500SAAA108M000ACFR
Download: 500SAAA108M000ACFR.pdf
500SAAA104M254ACF
500SAAA104M254ACF
Download: 500SAAA104M254ACF.pdf
500SAAA100M000ACFR
500SAAA100M000ACFR
Download: 500SAAA100M000ACFR.pdf
500SAAA100M000ACF
500SAAA100M000ACF
Download: 500SAAA100M000ACF.pdf
500S43W105KV4E
500S43W105KV4E
Manufacturers: Johanson Dielectrics, Inc.
Description: CAP CER 1UF 50V X7R 1812
Download: 500S43W105KV4E.pdf
Industry News
Rohm adds 10 automotive SiC mosfets
ON adds to SiC MOSFETs
APEC: TI thinks laterally to make ac-dc chip with 15mW stand-by
Sponsored Content: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyser
Semi manufacturing equipment spend expected to decline 14% this year and grow 27% next year