500SAAA104M254ACFR
Energy Micro (Silicon Labs)Energy Micro (Silicon Labs)
Energy Micro (Silicon Labs)
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: 500SAAA104M254ACFR
Manufacturer/Brand: Energy Micro (Silicon Labs)
Product description SILICON OSC; SINGLE-ENDED; 0.9-2
Datasheets: 500SAAA104M254ACFR.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1000 pcs
  • Message
Specifications of 500SAAA104M254ACFR
Part Number 500SAAA104M254ACFR Manufacturer Energy Micro (Silicon Labs)
Description SILICON OSC; SINGLE-ENDED; 0.9-2 Lead Free Status / RoHS Status
Quantity Available 115248 pcs Data sheet 500SAAA104M254ACFR.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
500SAAA-ACF
500SAAA-ACF
Manufacturers: Energy Micro (Silicon Labs)
Description: OSC PROG CMOS 3.3V 10PPM EN/DS
In stock: 19621 pcs
Download: 500SAAA-ACF.pdf
RFQ
500SAAA108M000ACFR
500SAAA108M000ACFR
Description: SILICON OSC; SINGLE-ENDED; 0.9-2
Download: 500SAAA108M000ACFR.pdf
RFQ
500SAAA100M000ACF
500SAAA100M000ACF
Download: 500SAAA100M000ACF.pdf
500S42E911KV4E
500S42E911KV4E
Manufacturers: Johanson Technology
Description: CAP CER 910PF 50V NP0 1111