4438-490-PDK
Energy Micro (Silicon Labs)Energy Micro (Silicon Labs)
Energy Micro (Silicon Labs)
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: 4438-490-PDK
Manufacturer/Brand: Energy Micro (Silicon Labs)
Product description LINK BIDIRECT 20DBM CHINA ONLY
Datasheets: 1.4438-490-PDK.pdf2.4438-490-PDK.pdf
  • Message
Specifications of 4438-490-PDK
Part Number 4438-490-PDK Manufacturer Energy Micro (Silicon Labs)
Description LINK BIDIRECT 20DBM CHINA ONLY Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 5634 pcs Data sheet 1.4438-490-PDK.pdf2.4438-490-PDK.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
4438-PCE20D490-EK
4438-PCE20D490-EK
Manufacturers: Energy Micro (Silicon Labs)
Description: KIT DEV RF 490MHZ 20DBM DIRECT
In stock: 6240 pcs
Download: 4438-PCE20D490-EK.pdf
RFQ
44377
Manufacturers: Lumberg Automation
Description: RKMWV 3-224/3 M
Download:
RFQ
44362
Description: RST 5-3-VAD 1A-1-3-226/15 M
Download:
Manufacturers: Omron Automation & Safety
Description: CONNECTOR (2.5)
Description: RKT 5-228/15 M
Download: 44382.pdf
Manufacturers: Agastat Relays / TE Connectivity
Description: LGH 3 POS PLUG KIT
In stock: 447 pcs
Description: LGH 3POS,RCPT W/LEADS=10.0
Download: 443815-1.pdf
4438-PCE20B490-EK
4438-PCE20B490-EK
Description: KIT DEV RF 490MHZ 20DBM SPLIT
Download: 4438-PCE20B490-EK.pdf
Description: LGH 3-POS RECEPTACLE KIT
In stock: 543 pcs
Description: RKWT/LED A 4-3-224/25 M
Manufacturers: TE Connectivity AMP Connectors
Description: 4 ROW BOX RECEPTACLE
In stock: 260 pcs
In stock: 302 pcs
Industry News
Rohm adds 10 automotive SiC mosfets
ON adds to SiC MOSFETs
APEC: TI thinks laterally to make ac-dc chip with 15mW stand-by
Sponsored Content: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyser
Semi manufacturing equipment spend expected to decline 14% this year and grow 27% next year