505Q-0064-S010
ElectroswitchElectroswitch
505Q-0064-S010 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: 505Q-0064-S010
Manufacturer/Brand: Electroswitch
Product description ROTARY ENCODER MAGNETIC 64PPR
Datasheets: 505Q-0064-S010.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1 pcs
  • Message
Specifications of 505Q-0064-S010
Part Number 505Q-0064-S010 Manufacturer Electroswitch
Description ROTARY ENCODER MAGNETIC 64PPR Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 1132 pcs Data sheet 505Q-0064-S010.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
505QPC250KB5A3CL
505QPC250KB5A3CL
Manufacturers: Illinois Capacitor
Description: CAP FILM 5UF 10% 250VAC CHAS MT