MAL212047152E3
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
MAL212047152E3 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: MAL212047152E3
Manufacturer/Brand: Electro-Films (EFI) / Vishay
Product description CAP ALUM 1500UF 20% 40V RADIAL
Datasheets: MAL212047152E3.pdf
Reference Price (In US Dollars)
900 pcs
  • Message
Specifications of MAL212047152E3
Part Number MAL212047152E3 Manufacturer Electro-Films (EFI) / Vishay
Description CAP ALUM 1500UF 20% 40V RADIAL Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant