MAL212046332E3
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
MAL212046332E3 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: MAL212046332E3
Manufacturer/Brand: Electro-Films (EFI) / Vishay
Product description CAP ALUM 3300UF 20% 25V RADIAL
Datasheets: MAL212046332E3.pdf
Reference Price (In US Dollars)
900 pcs
  • Message
Specifications of MAL212046332E3
Part Number MAL212046332E3 Manufacturer Electro-Films (EFI) / Vishay
Description CAP ALUM 3300UF 20% 25V RADIAL Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant