MAL212027221E3
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
MAL212027221E3 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: MAL212027221E3
Manufacturer/Brand: Electro-Films (EFI) / Vishay
Product description CAP ALUM 220UF 20% 40V AXIAL
Datasheets: MAL212027221E3.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1000 pcs
  • Message
Specifications of MAL212027221E3
Part Number MAL212027221E3 Manufacturer Electro-Films (EFI) / Vishay
Description CAP ALUM 220UF 20% 40V AXIAL Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant