MAL212026681E3
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
Electro-Films (EFI) / Vishay
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: MAL212026681E3
Manufacturer/Brand: Electro-Films (EFI) / Vishay
Product description CAP ALUM 680UF 20% 25V AXIAL
Datasheets: MAL212026681E3.pdf
Reference Price (In US Dollars)
800 pcs
  • Message
Specifications of MAL212026681E3
Part Number MAL212026681E3 Manufacturer Electro-Films (EFI) / Vishay
Description CAP ALUM 680UF 20% 25V AXIAL Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant