FVTS05R2E10R00JE
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
FVTS05R2E10R00JE Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: FVTS05R2E10R00JE
Manufacturer/Brand: Electro-Films (EFI) / Vishay
Product description RES CHAS MNT 10 OHM 5% 5W
Datasheets: FVTS05R2E10R00JE.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Message
Specifications of FVTS05R2E10R00JE
Part Number FVTS05R2E10R00JE Manufacturer Electro-Films (EFI) / Vishay
Description RES CHAS MNT 10 OHM 5% 5W Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant