FVTJ-225-1.0-NI-QC-BKTS
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
Electro-Films (EFI) / Vishay
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: FVTJ-225-1.0-NI-QC-BKTS
Manufacturer/Brand: Electro-Films (EFI) / Vishay
Product description RES CHAS MNT 1 OHM 5% 225W
Datasheets:
Reference Price (In US Dollars)
1 pcs
  • Message
Specifications of FVTJ-225-1.0-NI-QC-BKTS
Part Number FVTJ-225-1.0-NI-QC-BKTS Manufacturer Electro-Films (EFI) / Vishay
Description RES CHAS MNT 1 OHM 5% 225W Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant