B82442A1104J000
EPCOSEPCOS
B82442A1104J000 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: B82442A1104J000
Manufacturer/Brand: EPCOS
Product description FIXED IND 100UH 250MA 1.28 OHM
Datasheets: B82442A1104J000.pdf
  • Message
Specifications of B82442A1104J000
Part Number B82442A1104J000 Manufacturer EPCOS
Description FIXED IND 100UH 250MA 1.28 OHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant