B82442A1103K000
EPCOSEPCOS
B82442A1103K000 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: B82442A1103K000
Manufacturer/Brand: EPCOS
Product description FIXED IND 10UH 690MA 168 MOHM
Datasheets: B82442A1103K000.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1500 pcs
3000 pcs
  • Message
Specifications of B82442A1103K000
Part Number B82442A1103K000 Manufacturer EPCOS
Description FIXED IND 10UH 690MA 168 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant