B43501B3157M000
EPCOSEPCOS
B43501B3157M000 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: B43501B3157M000
Manufacturer/Brand: EPCOS
Product description CAP ALUM 150UF 20% 385V SNAP
Datasheets: B43501B3157M000.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Message
Specifications of B43501B3157M000
Part Number B43501B3157M000 Manufacturer EPCOS
Description CAP ALUM 150UF 20% 385V SNAP Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant