B43501B3107M80
Product Overview
Part Number: B43501B3107M80
Manufacturer/Brand: EPCOS
Product description CAP ALUM 100UF 20% 385V SNAP
Datasheets: B43501B3107M80.pdf
Reference Price (In US Dollars)
260 pcs
  • Message
Specifications of B43501B3107M80
Part Number B43501B3107M80 Manufacturer EPCOS
Description CAP ALUM 100UF 20% 385V SNAP Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant