ECX-L37BN-250.000
ECS Inc. InternationalECS Inc. International
ECS Inc. International
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: ECX-L37BN-250.000
Manufacturer/Brand: ECS Inc. International
Product description OSC XO 250.0000MHZ LVDS SMD
Datasheets: ECX-L37BN-250.000.pdf
Reference Price (In US Dollars)
10 pcs
  • Message
Specifications of ECX-L37BN-250.000
Part Number ECX-L37BN-250.000 Manufacturer ECS Inc. International
Description OSC XO 250.0000MHZ LVDS SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 20560 pcs Data sheet ECX-L37BN-250.000.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
ECX-L37BN-212.500
ECX-L37BN-212.500
Manufacturers: ECS Inc. International
Description: OSC XO 212.5MHZ LVDS SMD
In stock: 26137 pcs
Download: ECX-L37BN-212.500.pdf
RFQ
Description: OSC XO 25.0000MHZ LVDS SMD