ECX-L37BN-20.000
ECS Inc. InternationalECS Inc. International
ECS Inc. International
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: ECX-L37BN-20.000
Manufacturer/Brand: ECS Inc. International
Product description OSC XO 20.0000MHZ LVDS SMD
Datasheets: ECX-L37BN-20.000.pdf
Reference Price (In US Dollars)
10 pcs
  • Message
Specifications of ECX-L37BN-20.000
Part Number ECX-L37BN-20.000 Manufacturer ECS Inc. International
Description OSC XO 20.0000MHZ LVDS SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 20169 pcs Data sheet ECX-L37BN-20.000.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
ECX-L37BN-24.576
ECX-L37BN-24.576
Manufacturers: ECS Inc. International
Description: OSC XO 24.5760MHZ LVDS SMD
In stock: 16630 pcs
Download: ECX-L37BN-24.576.pdf
RFQ
Description: OSC XO 25.0000MHZ LVDS SMD
Download: ECX-L37BN-25.000.pdf
RFQ
ECX-L37BN-200.000
ECX-L37BN-200.000
Description: OSC XO 200.000MHZ LVDS SMD