SMAZ39-13-F
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SMAZ39-13-F Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: SMAZ39-13-F
Manufacturer/Brand: Diodes Incorporated
Product description DIODE ZENER 39V 1W SMA
Datasheets: SMAZ39-13-F.pdf
RoHs Status Contains lead / RoHS Compliant
Reference Price (In US Dollars)
5000 pcs
10000 pcs
  • Message
Specifications of SMAZ39-13-F
Part Number SMAZ39-13-F Manufacturer Diodes Incorporated
Description DIODE ZENER 39V 1W SMA Lead Free Status / RoHS Status Contains lead / RoHS Compliant
Quantity Available 1006659 pcs Data sheet SMAZ39-13-F.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
SMAZ5919B-E3/5A
SMAZ5919B-E3/5A
Manufacturers: Electro-Films (EFI) / Vishay
Description: DIODE ZENER 5.6V 500MW DO214AC
In stock: 1243063 pcs
Download: SMAZ5919B-E3/5A.pdf
RFQ
SMAZ39-13
SMAZ39-13
Manufacturers: Diodes Incorporated
Description: DIODE ZENER 39V 1W SMA