SMAZ33-13-F
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SMAZ33-13-F Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: SMAZ33-13-F
Manufacturer/Brand: Diodes Incorporated
Product description DIODE ZENER 33V 1W SMA
Datasheets: SMAZ33-13-F.pdf
Reference Price (In US Dollars)
5000 pcs
10000 pcs
  • Message
Specifications of SMAZ33-13-F
Part Number SMAZ33-13-F Manufacturer Diodes Incorporated
Description DIODE ZENER 33V 1W SMA Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 968235 pcs Data sheet SMAZ33-13-F.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
SMAZ27-13-F
SMAZ27-13-F
Manufacturers: Diodes Incorporated
Description: DIODE ZENER 27V 1W SMA
In stock: 1018192 pcs
Download: SMAZ27-13-F.pdf
RFQ
SMAZ33-13
SMAZ33-13
Description: DIODE ZENER 33V 1W SMA