DR24S12005PAFA
Delta ElectronicsDelta Electronics
Delta Electronics
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: DR24S12005PAFA
Manufacturer/Brand: Delta Electronics
Product description 9-36VIN, 12V, 5A, 60W, DIN RAIL
Datasheets: DR24S12005PAFA.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Message
Specifications of DR24S12005PAFA
Part Number DR24S12005PAFA Manufacturer Delta Electronics
Description 9-36VIN, 12V, 5A, 60W, DIN RAIL Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant