DR24E12X
CrydomCrydom
Crydom
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: DR24E12X
Manufacturer/Brand: Crydom
Product description SSR RELAY SPST-NO 12A 24-280V
Datasheets: DR24E12X.pdf
  • Message
Specifications of DR24E12X
Part Number DR24E12X Manufacturer Crydom
Description SSR RELAY SPST-NO 12A 24-280V Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 1741 pcs Data sheet DR24E12X.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
DR24S12005PAFA
DR24S12005PAFA
Manufacturers: Delta Electronics
Description: 9-36VIN, 12V, 5A, 60W, DIN RAIL
In stock: 1122 pcs
Download: DR24S12005PAFA.pdf
RFQ
DR250D
DR250D
Manufacturers: Orion Fans
Description: DUCT RING FOR ODB250 BLOWER
Download: DR250D.pdf
RFQ
DR24E03X
DR24E03X
Manufacturers: Crydom
Description: SSR RELAY SPST-NO 3A 24-280V
Download: DR24E03X.pdf
DR24E12
DR24E12
Manufacturers: Crydom
Description: SSR RELAY SPST-NO 12A 24-280V