IMC1812RQ681J
Dale / VishayDale / Vishay
IMC1812RQ681J Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: IMC1812RQ681J
Manufacturer/Brand: Dale / Vishay
Product description FIXED IND 680UH 50MA 30 OHM SMD
Datasheets: IMC1812RQ681J.pdf
  • Message
Specifications of IMC1812RQ681J
Part Number IMC1812RQ681J Manufacturer Dale / Vishay
Description FIXED IND 680UH 50MA 30 OHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant