IMC1812RQ5R6K
Dale / VishayDale / Vishay
IMC1812RQ5R6K Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: IMC1812RQ5R6K
Manufacturer/Brand: Dale / Vishay
Product description FIXED IND 5.6UH 300MA 1.1 OHM
Datasheets: IMC1812RQ5R6K.pdf
  • Message
Specifications of IMC1812RQ5R6K
Part Number IMC1812RQ5R6K Manufacturer Dale / Vishay
Description FIXED IND 5.6UH 300MA 1.1 OHM Lead Free Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant