IMC1812RQ1R8J
Dale / VishayDale / Vishay
IMC1812RQ1R8J Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: IMC1812RQ1R8J
Manufacturer/Brand: Dale / Vishay
Product description FIXED IND 1.8UH 390MA 650 MOHM
Datasheets: IMC1812RQ1R8J.pdf
RoHs Status Contains lead / RoHS non-compliant
  • Message
Specifications of IMC1812RQ1R8J
Part Number IMC1812RQ1R8J Manufacturer Dale / Vishay
Description FIXED IND 1.8UH 390MA 650 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant