IMC1812RQ1R5K
Dale / VishayDale / Vishay
IMC1812RQ1R5K Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: IMC1812RQ1R5K
Manufacturer/Brand: Dale / Vishay
Product description FIXED IND 1.5UH 410MA 600 MOHM
Datasheets: IMC1812RQ1R5K.pdf
  • Message
Specifications of IMC1812RQ1R5K
Part Number IMC1812RQ1R5K Manufacturer Dale / Vishay
Description FIXED IND 1.5UH 410MA 600 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant