IMC1812BN330K
Dale / VishayDale / Vishay
IMC1812BN330K Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: IMC1812BN330K
Manufacturer/Brand: Dale / Vishay
Product description FIXED IND 33UH 160MA 4 OHM SMD
Datasheets: IMC1812BN330K.pdf
  • Message
Specifications of IMC1812BN330K
Part Number IMC1812BN330K Manufacturer Dale / Vishay
Description FIXED IND 33UH 160MA 4 OHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant