IMC1812BN2R7K
Dale / VishayDale / Vishay
IMC1812BN2R7K Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: IMC1812BN2R7K
Manufacturer/Brand: Dale / Vishay
Product description FIXED IND 2.7UH 370MA 750 MOHM
Datasheets: IMC1812BN2R7K.pdf
  • Message
Specifications of IMC1812BN2R7K
Part Number IMC1812BN2R7K Manufacturer Dale / Vishay
Description FIXED IND 2.7UH 370MA 750 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant