IMC1812BN102K
Dale / VishayDale / Vishay
IMC1812BN102K Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: IMC1812BN102K
Manufacturer/Brand: Dale / Vishay
Product description FIXED IND 1MH 30MA 40 OHM SMD
Datasheets: IMC1812BN102K.pdf
  • Message
Specifications of IMC1812BN102K
Part Number IMC1812BN102K Manufacturer Dale / Vishay
Description FIXED IND 1MH 30MA 40 OHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant